O mnie
Cześć, jestem Natalia. 
W tym roku (2015) zaczęłam studia na kierunku finansów i rachunkowości. Blog ten powstał głównie ze względu na chęć uzyskania wyższej oceny z jednego
z przedmiotów ;) Mam nadzieję, że sposoby
i wiedza, którymi się z Wami podzielę - będą w jakimś stopniu przydatne i chociaż troszkę pomogą Wam z EFEKTYWNĄ nauką. Zapraszam do czytania!


Nazywam się Weronika.
Jestem zeszłoroczną maturzystką i absolwentką technikum o profilu ekonomicznym.Obecnie?! studentka pierwszego roku na kierunku finanse i rachunkowość (tryb niestacjonarny) w Wyższej Szkole Bankowej Wydział Zamiejscowy w Chorzowie.

 Celem prowadzenia bloga ma być dzielenie się metodami efektywnego skutecznego uczenia się. Postaram się informować Was o moich postępach i zmianach w tym temacie. 

Na wykładzie z metod efektywnego uczenia się i tworzenia prac projektowych dowiedziałam się jak się uczyć i robić to dobrze!

Aby na koniec semestru dostać wyższy stopień jednym z wymogów jest prowadzenie bloga....i to właśnie jest główny powód dlaczego tutaj jestem :).Mam nadzieję, że dotrwam do końca (czyli do 31/01/2016) :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz